Stowarzyszenie „Zgodnie z naturą i tradycją” w Zbicznie zwraca się z prośbą o pomoc na rzecz Sebastiana Grochowiaka zamieszkałego na terenie naszej gminy.

Sebastian po śmierci matki wychowywał się wraz z siostrą w domu dziecka. Po uzyskaniu pełnoletności wrócił do domu rodzinnego. Budynek mieszkalny jest w bardzo złym stanie technicznym. Brak w nim podstawowego wyposażenia i urządzeń sanitarnych. W związku z tym, że Sebastian wraz ze swoją dziewczyną, wychowanką domu dziecka, spodziewają się dziecka, pragnęliby zamieszkać razem. Poważnym problemem są tragiczne warunki mieszkaniowe. Sebastian pozostaje bez pracy. Stowarzyszenie poszukuje dla niego zatrudnienia. Chcielibyśmy doprowadzić mieszkanie do stanu używalności poprzez urządzenie łazienki, wybudowanie szamba, urządzenie pokoju i kuchni. Potrzeba dosłownie wszystkiego. Liczy się każda forma wsparcia, finansowa oraz rzeczowa. Potrzebujemy również pomocy ze strony fachowców, którzy pomogliby w przeprowadzeniu remontu.

Apelujemy o pomoc i wsparcie dla młodych ludzi, pragnących własnymi siłami rozpocząć dorosłe życie. Dajmy im szansę !

Środki finansowe prosimy wpłacać na konto Stowarzyszenia „Zgodnie z naturą i tradycją” w Zbicznie.

Bank Spółdzielczy Brodnica nr 58 9484 1150 2217 0017 7151 0001 z dopiskiem „Dla Sebastiana”

W sprawie ofiarowania pomocy rzeczowej i fachowej prosimy o kontakt z:

R. Janczak – tel. 602 638 953
M. Andrzejczak – tel. 506 366 449

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes Stowarzyszenia

/-/ Renata Janczak